Co děláme | Smartdata, s.r.o.

 
 

Řešení umožňuje vytvářet objednávky přímo u zákazníka a během několika minut je expedovat z firemního skladu. Již při tvorbě objednávky může obchodní zástupce zodpovědně informovat zákazníka o možnosti dodání zboží na základě přímé vazby do firemního informačního systému a online pohledu do skladu. Součástí je také podpora práce z domova – tzv. Home Office.

Více informací

Produkt Mobilní servisní technik je řešením pro firmy, které zajišťují servis u zákazníků. Jedná se o mobilní informační systém servisního technika, který je instalován na jeho mobilním zařízení (Smartphone, Tablet, notebook, variantně PDA). Nově podpora práce z domova – tzv. Home Office.

Více informací

Mobile Portal je rychle implementovatelné řešení pro evidenci úkonů. Základní řešení sestává z obecného jádra Mobile Portal a modulů pro jednotlivé oblasti použití. Právě díky obecnosti je využitelnost Mobile Portal v mnoha oborech. Jádro Smartdata.Web.Components je potom přizpůsobeno pro jednotlivé oblasti použití pomocí modulů. Jako čtečka se využívá běžný Android telefon / tablet s fotoaparátem a s nebo bez NFC dle preference.

Více informací

Potřebujete evidovat Kdo, Kdy, Kde, Co?

Poskytujeme rychle implementovatelné řešení pro evidenci úkonů s chytrým telefonem s OS Android. Základní řešení Evidence úkonů sestává z obecného jádra. To je potom přizpůsobeno pro jednotlivé oblasti použití pomocí modulů.

Více informací

Evidenci majetku poskytujeme formou Software jako služba (SaaS) za měsíční poplatek a bez závazku. Jako čtečku je možno použít mobilní terminál Motorola/Symbol s čtečkou čárového kódu NEBO běžný Android smartphone s autofokus fotoaparátem (fotoaparát načítá QR kódy). Dle preference výše je majetek polepen štítky s čárovým kódem NEBO štítky s QR kódem. Data se ukládají a spravují na cloudově hostovaném webovém portálu.

Více informací

SmartKiosk je framework pro rychlé vytvoření kiosků s variabilním využitím ve Vaší společnosti. Při využití našeho frameworku můžete vytvořit kiosk dle Vaší specifikace a představ. Pro větší instalace narazíte na limit - například nutnost integrace do jiných systémů Vaší společnosti, tak jsme schopni nabídnout programátorskou podporu z naší strany. Bez zásahu našeho programátora můžete libovolně definovat jednotlivé dlaždice kiosku. Současně u jednotlivých dlaždic můžete nastavovat i návazné kroky a vnoření. Volitelnou součástí naší dodávky jsou i již předdefinované scénáře kiosku, které můžete využít bez dalšího definování a nebo jen lehce doplnit.

Více informací

Potřebujete evidovat docházku a stacionární docházkové systémy vám nevyhovují? Zvolte naše řešení Mobilní docházka.

Více informací

SD Locator je služba společnosti Smartdata umožňujicí zobrazení polohy a pohybu mobilního telefonu v síti T-Mobile Czech Republic za 149 Kč bez DPH/měsíc/SIM karta. Řešení je unikátní tím, že využívá přímo oficiálních dat od T-Mobile jejichž cena je již zahrnuta ve výše zmíněném poplatku za službu.

Více informací

Nabízíme vývoj pro mini-počítače Raspberry Pi.

Využití Raspberry Pi je velmi obsáhlé a rádi Vám nabídneme odbornou konzultaci na toto téma.

Více informací

Zabýváme se zakázkovou výrobou softwaru, vyvíjíme produkty i kompletní řešení - Výhodou je, že zakázkově vyvinutý software vždy plně odpovídá Vašim potřebám. Disponujeme odborníky, kteří dokáží navrhnout detailní řešení daného problému přesně podle zákazníkovy specifikace, včetně případného podílení se na jejím utváření. V Smartdata je vyvíjen software pro nejrůznější oblasti a je v něm využito široké spektrum moderních technologií a postupující možnosti standardizace. Disponujeme týmem vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří dokáží řešit jak technologicky náročné problémy, tak i rozsáhlé projekty.

Platformou pro naše řešení je většinou platforma Microsoft .NET a související technologie. Od tohoto faktu se potom odvíjejí mnohé požadované vlastnosti řešení - nepřeberná možnost přizpůsobení dle konkrétních požadavků zákazníka, vysoká stabilita, robustnost, škálovatelnost, vysoká užitná hodnota, kvalitní servis a v neposlední řadě i příznivá cena.

Více informací

Ve Smartdata klademe velký důraz na vývoj moderního software. Současný trend zvyšující se obliby cloudových služeb má vliv na větší poptávku po cloudových aplikacích. Na tento vývoj aktivně reagujeme a naše nabídka služeb je proto orientována i na vývoj aplikací v Cloudu.

Cloudové aplikace se vyznačují především svou nenáročností na platformu na straně uživatele. Využívají velmi robustní hw architekturu, kterou je možno dynamicky výkonově rozšiřovat.

Disponujeme týmem vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří dokáží nabídnout technologicky zajímavá řešení v oblasti cloudových aplikací.

Pro hostování cloudových aplikací dokážeme doporučit moderní a bezpečná prostředí světových renomovaných partnerských poskytelů Cloud technologií.

Více informací

Poskytujeme konzultace a školení, a to například v oblasti vývoje firemních aplikací a použití moderních technologií.

Více informací

Pokud nemáte dostatečné kapacity pro řízení projektů nebo nemáte zkušenost s řízením softwareových projektů a chcete s řizením pomoci, naše společnost disponuje projektovými manažery, kteří Vám mohou pomoci.

Více informací

Vzájemné propojení informačních systémů se dnes stává běžným standartem, který umožňuje zvyšovat efektivitu práce a rozšířit možnosti přístupu k informacím.

Více informací

Využívejte moderní reporting ve své firmě!

Více informací

Integrace systému Helios jen s integračním partnerem!

Více informací

Zabýváme se vývojem mobilních řešení, která přinášejí našim zákazníkům konkurenční výhodu v jejich oboru činnosti.

Více informací

Intranetové, internetové (někdy také "webové") aplikace jsou zcela jistě budoucností směřování dalšího vývoje software. Mají mnoho výhod mezi něž patří hlavně skutečnost, že ve většině případů není zapotřebí nic instalovat na uživatelském počítači. To bývá v dnešní době také nejčastějším argumentem pro jejich volbu a použití.

Dnešní moderní internetové prohlížeče podporují mnoho variant a způsobů jako do internetových aplikací/stránek přidat mnoho interaktivních prvků a komponent.

Můžeme tak pro vás vytvořit rozsáhlé webové aplikace s širokými možnostmi využití/funkcí.

Více informací

Do kategorie Desktopových aplikací se řadí dnes stále ještě většina aplikací. Jedná se o aplikace instalované na Vašem počítači / notebooku. Zásadní výhoda takovýchto aplikací je jejich robustnost a uživatelský komfort, které nabízí.

Tyto výhody velmi významně podporují i vývojová prostředí pro programátory, kterým nabízí velmi vysoký rozsah možností. V podstatě jediná nevýhoda desktopových aplikací je skutečnost, že je nutné je instalovat na lokální počítače uživatele.

Ale i na tuto nevýhodu již existuje řešení - ve firmách, kde jsou desktopové aplikace preferované, se většinou používají hromadné instalační balíčky apod.

Dnes hlavním argumentem pro používání desktopových aplikací je ovládání externích zařízení - např. čtečka čárového kodu, tiskárna na čárové kody apod.

Určitým protikladem desktopových aplikací jsou aplikace intranetové nebo internetové.

Více informací

Do kategorie Cloudových aplikací se řadí aplikace, které jsou provozované nezávisle na vlastním hardwaru firmy (serveru).

Více informací

Na této stránce jsme pro Vás připravili informace o QR kódech.

Více informací

V řadě našich řešení využíváme osvědčenou a spolehlivou technologii čárových kódů. Čárové kódy jsou navíc technologií přesnou a rychlou, tudíž předcházíte chybám při přepisování údajů.

Více informací

Vytváříme softwarové aplikace, které technologie RFID a NFC podporují.

Více informací

Váš klíč, který nikdy nezapomenete doma.

Více informací

Výkonný nástroj pro příjem, analýzu a odesílání SMS.

Více informací

Manažerské informační systémy (MIS) se stávají podstatnou součástí konkurenční výhody jednotlivých organizací. Jako jediné totiž umožňují globální pohled na všechny datové zdroje organizace, jakými jsou například účetní, skladové, logistické či jiné provozní aplikace, resp. jejich data.

Více informací
 
Probíhá...