Tisk     Česky English
 
Zařazujeme aktualizované edice produktů pro Home Office. Více>>
 
 
 


COVID-19 aktualita

I přes aktuální situaci posledních dní jsme nadále dostupní na našich kontaktech 242 441 747 a info@smartdata.cz. Respektujeme opatření vlády o omezení pohybu a minimalizaci osobního kontaktu. Bez přerušení poskytujeme naše služby - s ohledem na situaci více v vzdáleném režimu.

Profil firmy

Společnost Smartdata, s.r.o. je obchodní společností se specializací na vývoj a dodávky softwarových řešení. Jsme partnery mnoha velkých českých i zahraničních společností, pro které realizujeme specializovaná technologická řešení.

Smartdata navrhuje a dodává řešení, která pomáhají firmám k úspěchu na trhu. Řešení, která přemění vaše data na inteligenci a tuto inteligenci na vaši konkurenční výhodu. Řešení na takové technologické platformě, která nejvíce vyhovuje vám, ne nám. Řešení, která fungují.

Smartdata je tu pro vás - od jednoduchého řešení malé aplikace až po komplexní řešení informačního systému celé vaší společnosti. Řešení, která vám pomohou k úspěchu na trhu.

Microsoft Partner Silver Data Platform

Odborná certifikace a značka Microsoft Partner Silver Data Platform je zárukou kvality, kompetence a zkušeností, prověřených při realizaci zákaznických řešení. Microsoft certifikace

Naše cíle

Naším cílem je být dlouhodobým partnerem pro naše klienty a pomocí softwarových řešení založených na nejprogresivnějších technologiích jim přinášet nové a lepší možnosti snižování provozních nákladů. Zákazníkům tak zprostředkováváme konkurenční výhodu a zajišťujeme maximální návratnost jimi vložených prostředků.

Čím se zabýváme

Nabízíme více než prosté produkty a služby. Nabízíme komplexní řešení. Dodáváme standardizované systémy, ale také připravujeme řešení podle individuálních potřeb zákazníka. Naše řešení se vždy přizpůsobí zákazníkovi, nikoli zákazník řešení. Naši zákazníci oceňují náš zásadní podíl na budování nových a moderních firemních systémů založených na principech digitálního podniku.


GDPR

Aktuality

V reakci na aktuální dění zařazujeme do portfolia aktualizované edice produktů, které jsou vhodné pro práci v režimu Home Office: Mobilní obchodní zástupce pro Home Office, Mobilní servisní technik pro Home Office nebo Evidence úkonů pro Home Office.

Smartdata úspěšně otestovala kompatibilitu svých mobilních firemních aplikací s novým mobilním operačním systémem Android 10.

V aktuálním čísle 1/2020 čtrnáctideníku Sfinga křížovka naleznete na dvoustraně 8-9 naši velkou křížovku o ceny.

Tématem křížovek byl opět Mobile Portal.

14. ledna 2020 končí ze strany společnosti Microsoft podpora Windows 7. Po tomto termínu již pravděpodobně nebudou poskytovány Microsoftem žádné bezplatné bezpečnostní opravy a vylepšení pro tento operační systém.

IT poradna zdarma

Tip!

Technická podporaPřihlášení