Tisk     Česky English
 

EvU pro kontrolu kvality

Rádi byste, aby bylo právě Vaše zboží v regálech obchodů nepřehlédnutelné a vždy pečlivě vyrovnané? Nebo naopak právě Vy tyto služby zajišťujete pro různé společnosti a chtěli byste být o krok před konkurencí? S naším řešením EvU vede k obojímu snadná cesta.

Poskytněte kvalitu Získejte zákazníky Spokojený zákazník se k Vám bude rád vracet

Možný zákaznický scénář:
Zaměstnanci, kteří mají na starost zboží v regálech se společně s časem kontroly podepisují vždy, když je určitý úsek v pořádku. Toto provádí v určitých časových intervalech třeba několikrát denně. Součástí kontroly může být i vyrovnání zboží či jeho doplnění.

  • Možných scénářů použítí EvU pro kontrolu kvality se samozřejmě nabízí celá řada. Uvažujete o nasazení nějakého řešení právě pro kontrolu kvality? Neváhejte nás poptat, vynasnažíme se vyhovět Vašim potřebám!

S naší aplikací EvU je každý zaměstnanec vybaven Android mobilním telefonem, který používá jako čtečku QR kódů a po dokončení práce na určitém úseku se místo podepisování na papír načte příslušný QR kód. Zařízní navíc samo eviduje čas načtení a tím je možné kdykoliv zpětně zkontrolovat, zda-li zaměstnanec plní stanovené časy kontrol. Po ukončení směny nebo průběžně během dne odešle zaměstnanec data. Vedoucí pracovník pak může vyfiltrovaním dat v aplikaci zobrazit konkrétní den, jednotlivý regál nebo zaměstnance, provést kontrolu nebo pomocí různých reportů vytvořit přehled, kterým prokáže kvalitu služeb zákazníkovi, případně může reagovat na konkrétní stížnost.Štítky produktu: evidence kvality