Tisk     Česky English
 
 
 
 


Profil firmy

Společnost Smartdata, s.r.o. je obchodní společností se specializací na vývoj a dodávky softwarových řešení. Jsme partnery mnoha velkých českých i zahraničních společností, pro které realizujeme specializovaná technologická řešení.

Smartdata navrhuje a dodává řešení, která pomáhají firmám k úspěchu na trhu. Řešení, která přemění vaše data na inteligenci a tuto inteligenci na vaši konkurenční výhodu. Řešení na takové technologické platformě, která nejvíce vyhovuje vám, ne nám. Řešení, která fungují.

Smartdata je tu pro vás - od jednoduchého řešení malé aplikace až po komplexní řešení informačního systému celé vaší společnosti. Řešení, která vám pomohou k úspěchu na trhu.

Smartdata dosáhla kompetence Microsoft Partner Silver Application Development, která je zárukou kvality, kompetence a zkušeností, prověřených při realizaci zákaznických řešení.

Vybrané reference

ADDFOOD BOBO BLOK Deloitte GOLDWELL COSMETIC (CZ) HM Studio Jotun Powder Coatings CZ MSD Engineering SATPO TPI Česká republika

Vyhledávání

Loading

Aktuality

Najdete nás nově i přes celosvětový lokalizační systém What3Words, který místo souřadnic používá trojici snadno zapamatovatelných slov.

Úspěšně jsme prodloužili partnerskou certifikaci Microsoft Partner Silver Application Development

Vztah mezi zákazníkem a firmou má podobu manželství.

První zakázka bývá teprve slibný začátek!

GDPR neboli General Data Protection Regulation vstoupí v platnost 25. 5. 2018 a dotkne se každého, kdo shromažďuje nebo zpracovává osobní údaje Evropanů. Dopady nařízení GDPR proto intenzivně sledujeme.

IT poradna zdarma

Tip!

Přihlášení